Hip-Hop Star
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sisu.

In jos

Sisu.                             Empty Sisu.

Mesaj  BaDBoY Mier Noi 23, 2011 9:28 am

Tudor Sișu s-a născut în data de 21 noiembrie, 1977 în București. Nu și-a cunoscut tatăl, doar mama, care lucra până noaptea târziu, motiv pentru care a trăit mai mult pe străzi. În 1996 a înființat formația Il-egal, iar un an mai târziu din cauza unor neînțelegeri, a intrat în La Familia. „Îmi place să fiu lider, în cartierul meu am învățat să fac bani din orice” – spune el. În ceea ce privește scandalul în care a fost implicat, spune că cine vrea să audă parerea sa despre droguri, să asculte melodia „Drogul Meu”. Printre preferințele sale se numără 2 Pac, Snoop Dogg, Warren G, Mc Eight, Siem 50 Cent, Eminem, Nate Dogg, Cypress Hill și Linkin Park. De asemenea, se declară pasionat de istorie, mai ales de cea a celui de-al doilea război mondial.
În 2003 Sişu este arestat pentru consum de droguri şi este condamnat la 3 ani de inchisoare, o lovitură mare pentru întreaga mass-medie. In 2005 este eliberat condiţionat dar în scurt timp revine la închisoare, fiind găsit în posesia unei mari cantitati de droguri la doar 6 luni de la eliberare.

Cam asta e ce stiti despre Sisu, nu-i asa? Acum haideti sa va spun ce nu stiti despre mine.
Sunt golan dinainte sa fie la moda sa afirimi ca esti golan. Cand mi-am dat seama? In ’90 la Universitate cand purtam o hartie in piept pe care scria “golan”. Au trecut multi ani de atunci. Am fost sus, jos, iar sus, iar jos… ca in viata. Dar am ramas golan! Golan in sensul frumos al cuvantului, adica liber. Nu ma simt parte din sistemul asta “ticalosit” si nici din altul. Pana acum tot ce am inteles eu, e ca unii oameni profita de putere in mod destructiv in loc sa se foloseasca de ea in mod constructiv. Distrugatori putem fi toti, creatori, foarte putini.

Nu am fost adeptul internetului, dar am realizat ca reprezinta o modalitate de a ma putea exprima in mod liber si de a aduce mesajul meu si al nostru nealterat. Pana acum nu m-am confruntat cu cenzura in mediul virtual, dar orice e posibil. Sincer mie imi place sa ma gandesc la noi ca la o noua Junime. Va dati seama ca asteptam un ’48 sau mai bine zis il pregatim. Daca esti gata pentru schimbare, fii alaturi de noi! Trebuie sa nu uiti ca tot niste golani au facut si Revolutia din’89, la fel ei sunt cauza mineriadelor. Depinde de noi sa nu repetam greselile care au permis transformarea sacrificiului atator oameni in ceva atat de urat ca realitatea lui 2010.

Stai prin zona! Schimbarea e aproape!

SISU TUDOR (HAARP CORD)

P.S. Niciodata nu am fost prins cu o mare cantitate de droguri asupra mea. Asta ca sa incepem usor, usor sa lamurim lucrurile. Usor,usor…
BaDBoY
BaDBoY
Administrator.
Administrator.

Mesaje : 46
Data de înscriere : 21/11/2011
Varsta : 27
Localizare : ChinaTown

https://thebeststar.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum